Skupinové zájezdy / výlety

Přehled služeb

Školní výlety

Užijte si kamarády i mimo školní lavice.
Zorganizujte Váš jedinečný třídní nebo školní poznávací zájezd po Evropě. Zážitek, který ze školního období rozhodně nezapomenete.

Firemní zájezdy

Vezměte své kolegy a vydejte se za pracovním klidem.
Máte ve firmě opravdové přátelé a uvažujete o společném skupinovém zájezdu? Využijte našich služeb a poznávejte společně se svými kolegy.

Zájmové skupiny

Vyjeďte za svým zájmem do ciziny a rozšiřte si své obzory.
Vyražte s Vaší zájmovou skupinou na výlet, kterému se nedá odolat. Fanoušci automobilového průmyslu určitě zaujme autosalon v Ženevě.

Parta přátel

Nebo jen vezměte partu přátel a poznejte Evropu.
Domluvte se s přáteli a vyjeďte poznávat Evropská města společně. Užijte si zábavu v evropských metropolích.

Skupinové zájezdy - specializace: Paříž, Řím

Paříž a Řím je naší specializací.

Paříž patří bezesporu k nejkrásnějším městům světa. Eifelova věž, katedrála Notre-Dame, bulvár Champs-Elysées, muzeum Louvre se slavnou Mona Lisou, muzeum moderního umění Musée d´Orsay, bazilika Sacré-Coeur, Latinská čtvrť se slavnou Sorbonnou, Panthéon s hrobkami "slavných francouzských mužů", neopakovatelná atmosféra nábřeží řeky Seiny, Vítězný oblouk či supermoderní čtvrť La Défense... mohli bychom pokračovat donekonečna.

To samé s Římem , hlavním městem Římské říše. Tady kráčely dějiny. Koloseum. Forum Romanum, Kapitol, Via Appia. Vatikán s chrámem svatého Petra a Sixtinskou kaplí, místem volby nového papeže. Řím to je také Pantheon, fontána Fontana di Trevi, Španělské schody či socha Mojžíše v kostele San Pietro in Vincoli.

Více neprozradíme. Záleží jen na vás, zda si koupíte zájezd u naší cestovní agentury, která se specializuje především na poznávací zájezdy do Paříže a Říma . Nabízíme solidní ceny a velmi kvalitní průvodcovské služby. Budeme velmi rádi, když se rozhodnete strávit svoji dovolenou právě s námi. V Paříži i Římě můžete strávit při poznávání města několik dní, nebo s námi můžete odjet jen "na skok".

Proč my?

Zařídíme zájezd pro celou skupinu, komfortní autobusy, zájezdy na míru

Rychlý kontakt
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha

Koloseum Řím